​​​​گروه الکترونیک و اتوماسیون رایان


مجموعه الکترونیک و اتوماسیون رایان (ثبت شده با نام پایش تاسیسات رایان) در سال 1391 ثبت و فعالیت‌های تحقیقاتی مرتبط با ساخت کنترلرهای الکترونیکی جهت سیستم‌های تهویه مطبوع با محوریت چیلرهای آب خنک و هوا خنک در آن آغاز شد.
تولید سنسورهای دما برای مصارف صنعتی، کارگاهی و اداری در قالب سنسور های کانالی، مستغرق، محیطی و اتاقی و در کنار آن سنسورهای دما و رطوبت اتاقی، محیطی و کانالی با خروجی های سازگار با کنترلر های مرسوم نظیر PLC های سری S7 و LOGO شرکت زیمنس و کنترلر های دنفوس از زمینه های فعالیت گروه الکترونیک و اتوماسیون رایان می‌باشد.
از دیگر تولیدات مجموعه رایان، کنترلرهای چیلر و مینی‌چیلر و ترموستات‌های الکترونیکی هستند که برای ارائه خدمات تخصصی تر در زمینه تهویه مطبوع برای انواع محیط های صنعتی و ساختمانی در نظر گرفته شده‌اند.
ساخت و تولید انواع رله‌برد، دیودبرد و لامپ‌تست‌های قابل نصب بر ریل استاندارد تابلو برق جزو زمینه‌های تخصصی فعالیت الکترونیک و اتوماسیون رایان است.

تلاش ما تامین کالای با کیفیت ساخت ایران می‌باشد. مطمئن باشید همه توانایی خود را جهت افزایش روز به روز کیفیت محصولات به کار خواهیم گرفت.
​​​​​​​در این راه از هر گونه کمک و پیشنهاد مصرف‌کنندگان و همکاران استقبال خواهیم کرد.

درباره ما ...

whatsApp
Telegram
Instagram
E-Mail
0912 786 2420
Location

​تماس با ما

​​​​​​​ما مشتاقانه منتظر پیام‌های شما هستیم
نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با درمیان بگذارید

​تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت پایش تاسیسات رایان (الکترونیک و اتوماسیون رایان) می‌باشد​​​​​​​